Inspiracje

Ślub w Las Vegas

Las Vegas to miasto, które znajduje się w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Nevadzie. Tłumy turystów, piękne i kolorowe światła – to właśnie elementy, które charakteryzują to fantastyczne miasto. Wiele osób decyduje się na to, aby to właśnie tam powiedzieć sobie „tak”.

Ślub w Las Vegas

Wiele sławnych osób decyduje się na to, aby wziąć ślub w Las Vegas. Stało się to tak modne, że aktualnie pary młode lecą do Stanów Zjednoczonych, aby powiedzieć sobie „tak” w tym nietuzinkowym mieście. Nie jest to jednak tak proste – na początku trzeba zdobyć licencję na ślub. Dokument otrzyma się w Clark County Marriage Bureau. Warto również wspomnieć o tym, że można to zrobić online, bez zbędnego wychodzenia z domu. Po uzyskaniu dokumentu osoby mają, aż dwanaście miesięcy na to, aby wziąć ślub w Las Vegas.

Szalony ślub w Las Vegas

Ślub w Las Vegas najczęściej odbywa się w popularnej kaplicy lub w Urzędzie Stanu Cywilnego. Charakter wydarzenia może przypominać również ślub kościelny. Wszystko zależy od kreatywności pary młodej oraz pieniędzy jakie mogą wydać. Istnieje możliwość zorganizowania tematycznego ślubu. Właśnie wtedy osoby biorące ślub decydują się na wydarzenie w stylu hawajskim, mrocznym, baśniowym czy gotyckim. Kreatywny ślub z całą pewnością będzie zapamiętany do końca życia, zarówno zaproszonych gości jak i pary młodej. W zależności od motywu przewodniego, pan i panna młoda mogą wybrać dowolny ubiór. Dla osób lubiących klasyczną elegancję, polecamy wieczorowe kreacje, które podkreślą podniosły charakter wydarzenia i z pewnością sprawią, że na zdjęciach będziecie prezentować się niezwykle stylowo.

Miejsce to pozwala również młodej parze na wybranie dowolnego stroju na ten wyjątkowy dzień. Wiele osób pojawiających się w kaplicy ubrana jest w stroje, w których raczej chodzi się po plaży niż ubiera na ślub. Lekkie topy, spodenki i sukienki na ramionkach to codzienność, jeśli chodzi o Las Vegas.

Ślub w Las Vegas na pewno nie będzie drogi, jeśli chodzi o organizację. Zapłacić trzeba za licencję ślubną, napiwek dla urzędnika, odpis aktu małżeństwa oraz ślub w kapliczce. Ubiór można wypożyczyć na miejscu.