Inspiracje

Ślub w Las Vegas

Las Vegas to miasto, które znajduje się w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Nevadzie. Tłumy turystów, piękne i kolorowe światła – to właśnie elementy, które charakteryzują to fantastyczne miasto. Wiele osób decyduje się na to, aby to właśnie tam powiedzieć sobie „tak”.

Ślub w Las Vegas

Wiele sławnych osób decyduje się na to, aby wziąć ślub w Las Vegas. Stało się to tak modne, że aktualnie coraz częściej pary młode lecą do Stanów Zjednoczonych, aby powiedzieć sobie „tak” w tym szalonym mieście. Nie jest to jednak tak proste – na początku trzeba zdobyć licencję na ślub. Dokument otrzyma się w Clark County Marriage Bureau. Warto również wspomnieć o tym, że można to zrobić online, bez zbędnego wychodzenia z domu. Po uzyskaniu dokumentu osoby mają, aż dwanaście miesięcy na to, aby wziąć ślub w Las Vegas.

Szalony ślub w Las Vegas

Ślub w Las Vegas najczęściej odbywa się w popularnej kaplicy lub w Urzędzie Stanu Cywilnego. Charakter wydarzenia może przypominać również ślub kościelny. Wszystko zależy od kreatywności pary młodej oraz pieniędzy jakie mogą wydać. Istnieje możliwość zorganizowania tematycznego ślubu. Właśnie wtedy osoby biorące ślub decydują się na wydarzenie w stylu hawajskim, mrocznym, baśniowym czy gotyckim. Kreatywny ślub z całą pewnością będzie zapamiętany do końca życia takich osób.

Ślub w Las Vegas na pewno nie będzie drogi, jeśli chodzi o organizację. Zapłacić trzeba za licencję ślubną, napiwek dla urzędnika, odpis aktu małżeństwa oraz ślub w kapliczce. Ubiór można wypożyczyć na miejscu.