Porady

Małe wesele – kameralne przyjęcie

Wiele Młodych Par decyduje się coraz częściej na kameralne wesela. Takie wesela także mogą być eleganckie oraz pełne uroku.

Dlaczego warto zorganizować takie małe wesele?

Kameralne wesele to przede wszystkim mniejsze koszta oraz mniejszy stres dla Pary Młodej. Para Młoda wtedy ma czas dla wszystkich gości i może cieszyć się chwilą.

Co warto ustalić przed weselem?

Podstawą jest lista gości. Przy takiej liczbie gości, trzeba się dokładnie zastanowić kogo chcemy, by był na naszym weselu. Kolejnymi krokami są również: dobór fotografa oraz dj lub zespołu muzycznego. Warto też pomyśleć nad salą. Nie może ona być zbyt duża. Dobrze jest wybrać kameralną salę, w której goście będą się czuli komfortowo. Na takich są też świetnie wydzielone miejsce na tańce. Należy też pomyśleć o dekoracjach sali. Można zrobić je samemu lub zlecić dekoratorce ślubnej.

Gdy mamy temat przewodni to jest tym lepsze ułatwienie udekorowanie sali. Menu jest bardzo ważną kwestią. Szczególnie gdy mamy wśród gości różne preferencje smakowe, które trzeba uwzględnić wcześniej z kuchnią, gdzie odbywa się wesele. Dobrze jest też ustalić, na jakie podziękowania dla gości się chcemy zdecydować. Ważnymi aspektami są również: pierwszy taniec młodej pary oraz podziękowania dla rodziców. Są to ważne kwestie, które należy się na wcześniej zdecydować. Można użyć standardowych tańców lub zdecydować się na współczesne tańce. Podziękowania dla rodziców są w różnych formach. Mogą to być zdjęcia z przeszłości do teraźniejszości lub wspólny taniec. Małe wesele organizowane jest zazwyczaj popołudniami i trwają do kolacji. Jest więc tutaj także ograniczenie czasowe, w którym trzeba rozłożyć wszystkie najważniejsze aspekty weselne. Dobrze jest zrobić sobie listę rzeczy, które chcemy mieć zrobione na swoim weselu.

Wybierając usługodawców na takie kameralne wesele, to trzeba zwrócić uwagę na jakość usługi i doświadczenie. To jest jeden z najważniejszych dni w życiu Młodej Pary dlatego każda osoba obsługująca, musi być na wysokim poziomie, tak, by zostały piękni wspomnienia.