Panna Młoda

Paznokcie na ślub

Wiele kobiet zastanawia się nad tym, jakie paznokcie wybrać na swój ślub. Wydarzenie to pamięta się bowiem przez całe swoje życie, trzeba więc na nim wyglądać naprawdę dobrze.

Jakie paznokcie wybrać na ślub?

Kreatywny ślub powinien być przygotowany w sposób indywidualny. Nie chodzi tylko o to, aby sala była wypełniona balonami, a kościół otoczony bukietami kwiatów. Wygląd pary młodej również jest niesamowicie ważny. Panna młoda powinna mieć piękną suknię ślubną, jej fryzura powinna być idealna, a paznokcie zadbane i pomalowane w ładnym kolorze. Kobieta do kosmetyczki powinna zapisać się dużo wcześniej. Rezerwacja terminu na ostatnią chwilę jest bardzo ryzykowna. Trzeba to zrobić nawet kilka miesięcy przed tym wielkim dniem. Stylizacja paznokci musi być wykonana przez pracownika z dużym doświadczeniem. Wtedy klientka będzie mieć pewność, że jej paznokcie są w idealnym stanie.

Oryginalne paznokcie na ślub

Wiele pań zastanawia się nad tym jaki kolor paznokci wybrać. Są kobiety, które decydują się na manicure czerwony czy różowy. Jednak takie kolory bardzo rzucają się w oczy, są zbyt intensywne i nie pasują do białej sukni ślubnej. O wiele częściej wybierane są kolory kremowe, białe z dodatkiem kryształków lub beżowe. Takie paznokcie będą pasować do klimatu weselnego. Jeśli chodzi o cenę to pani, która wykonuje tego typu paznokcie nie kosztuje wiele. Zwykle płaci się od osiemdziesięciu do dwustu złotych za taką usługę. Taka cena jest jak najbardziej przystępna dla każdej panny młodej.

Paznokcie na wesele dla gości

Nie tylko panna młoda powinna zwrócić szczególną uwagę na wygląd swoich dłoni i paznokci. Wbrew pozorom, niezadbane skórki i lakier z odpryskami rzuca się mocno w oczy, szczególnie gdy jesteśmy ubrane w elegancką suknię, mamy ułożone pięknie włosy, a wokół nas roztacza się zapach drogich perfum. Jako gość nie musisz zastanawiać się nad kolorem swoich paznokci, ponieważ powinien on przede wszystkim pasować do wybranej przez Ciebie kreacji.