Panna Młoda

Fryzury na ślub

Przygotowywanie do ślubu składa się z wielu obowiązków. Trzeba wybrać sale weselną, ozdobić kościół, wysłać zaproszenia ślubne. Panna młoda również ma mnóstwo rzeczy na głowie – wybranie sukni ślubnej, makijażu, fryzury…to wszystko spędza sen z powiek.

Jaką fryzurę wybrać na ślub?

Każda przyszła żona zastanawia się nad tym, jak będzie prezentować się na swoim ślubie. Godzinami rozmyślają one o idealnym makijażu czy o tym, jak będą wyglądać ich włosy. Fryzura jest niesamowicie ważna, ponieważ to właśnie ona podkreśla twarz narzeczonej. W ostatnim czasie można zauważyć, że to właśnie rozpuszczone włosy są popularną fryzurą na ślubie. Do długich włosów wystarczy założyć kwiatowy wianek, aby wyglądać pięknie. Kobiety jednak są różne i każda woli co innego. Wiele pań marzy o zmysłowym i eleganckim koku na czubku głowy w tym pięknym dniu.

Jeśli pragniesz by wspomnienia z przygotowań do ślubu pozostały z Tobą na zawsze, poproś swojego fotografa o wykonaniu kilku niepozowanych zdjęć kiedy wraz z najbliższymi Ci kobietami, szykujecie się na wielkie wyjście. Za kilka lat przekonasz się, że te pamiątkowe zdjęcia ślubne były wspaniałym pomysłem.

Kręcone czy proste?

Kreatywny ślub wymaga oryginalnych rozwiązań. Nie tylko chodzi tu o wystrój sali weselnej, ale również wygląd pary młodej. Kobieta musi wyglądać obłędnie, ponieważ będzie uwieczniona na fotografii. Włosy powinny podkreślać urodę panny młodej. Niektóre kobiety wolą włosy proste, a niektóre kręcone. Panie, które posiadają długie włosy powinny pomyśleć o wygodnej fryzurze, aby podczas tańca im nie przeszkadzały. Takie włosy można nawet upiąć w luźny kucyk, a na głowie umieścić opaskę, która będzie pasować do sukni ślubnej. Jak widać, opcji jest naprawdę sporo. Fryzura musi być dobrana indywidualnie.