Inspiracje

Ślub na Bali

Czy chociaż raz nie marzyłaś o tym, by w białej sukni ślubnej iść plażą do swojego przyszłego męża? Jeśli tak, to ten wpis jest zdecydowanie dla Ciebie, nawet gdy jesteś już mężatką. Dlaczego? Ponieważ wypad we dwoje na Bali nie potrzebuje dodatkowych intencji. W momencie podjęcia decyzji o ślubie na tej niezwykle urokliwej wyspie warto zapoznać się z ofertami firm zajmujących się organizacją tego typu przyjęci właśnie na Bali. Idealnym pomysłem na taki wyjazd jest połączenie ślubu razem z kilkudniowym urlopem. Firmy oferujące usługi w tym zakresie mają do zaproponowania młodej parze opcje ślubu konkordatowego, kościelnego lub cywilnego.

Planowanie wesela

Wyprawiając ślub i wesele na Bali możemy liczyć na masę atrakcji, które jeszcze bardziej umilą nam wyjazd w to wyjątkowe miejsce. Marzy Ci się zwiedzanie podwodnego świata podczas nurkowania, a może wycieczka po fabryce najdroższej kawy świata? Masz to jak w banku! Ale pamiętaj, że takie miejsca jak Bali to przede wszystkim spokój i odpoczynek. Tam nikt od Ciebie niczego nie wymaga. Wystarczy, że będziesz chłonąć każdy najmniejszy szczegół, by zapamiętać ten wyjazd do końca życia.

Kiedy na Bali

Wyspa Bali ze względu na swoje położenie jest kierunkiem całorocznym. Jej doskonały klimat panujący tam każdego dnia sprawia, że niezależnie od wybranej pory roku będziemy mogli cieszyć się piękną pogodą. Najcieplejszymi miesiącami w porze suchej są kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień i październik. W pozostałe miesiące mogą przydarzyć się niewielkie zachmurzenia i przelotne deszcze, jednak roślinność jest wtedy najpiękniejsza co nadaje temu miejscu wyjątkowego uroku.

Największą atrakcją Bali są plaże. To na nich najchętniej młode pary decydują się na ślub. To właśnie tam młodzi w zwiewnych ubraniach mówią sobie sakramentalne „Tak”. Oprócz tego do wykorzystania są klify, altanki oraz śluby na katamaranie. Przeglądając oferty biur podróży sprawdź gdzie są wstanie przygotować waszą ceremonię.

Tego dnia to Wy jesteście najważniejsi, więc przygotowując się do uroczystości nie zatrać głowy i pamiętaj o codzienności z bliską Ci osobą.