Dekoracje

Wystrój kościoła na ślub

Ślub – na to wydarzenie czeka z niecierpliwością każda osoba na świecie. Obiecanie sobie miłości przed Bogiem, księdzem oraz całą rodziną to piękna chwila, która zostaje w pamięci na długo. Kreatywny ślub cechuje się tym, że wystrój kościoła oraz sali weselnej jest oryginalny i niepowtarzalny.

Jak udekorować kościół?

Wystrój kościoła na ślub jest niesamowicie ważny. Trzeba pamiętać o każdym aspekcie – powinno się urządzić nie tylko wnętrze, ale również budynek na zewnątrz. Przed kościołem można bowiem zamieścić piękny, biały lub czerwony dywan, który będzie prowadził prosto do ołtarza. Oprócz tego – kwiaty są ważne. Warto umieścić je przy ławkach, ołtarzu oraz przed kościołem. Najczęściej wybiera się białe róże, które prezentują się uroczo. Wiele par młodych decyduje się również na świece – to właśnie one oświetlają drogę do ołtarza pannie młodej. Kolejnym elementem dekoracyjnym są balony. Jednak one najczęściej pojawiają się na sali weselnej, a nie w kościele.

Piękne dekoracje kościelne na ślub

Na kreatywnym ślubie muszą się pojawić także kreatywne dekoracje. W dzisiejszych czasach ogromną popularnością cieszą się białe lampiony, które w pochmurny dzień będą oświetlać wnętrze kościoła. Oprócz tego, wiele par młodych decyduje się na białe firanki czy obrazki ślubne. Takie dekorację z pewnością sprawią, że każdy gość będzie zachwycony. Kościół musi prezentować się pięknie na zdjęciach, które będą pamiątką na całe życie. Warto więc zadbać o każdy szczegół, nawet ten z pozoru najmniejszy i nieistotny.